Zamestnanec údržby

Profession
  • Dátum zverejnenia: 28. júla 2017
  • 2793
  • Applications 0
  • Zobrazené 13
Prehľad zamestnania

Miesto výkonu práce:

Trnava

Náplň práce:

– Hľadáme Technika pre úsek údržby pre novú výrobnú prevádzku v Trnave. Jeho úlohou bude:

• Vykonávať údržbu strojov a zariadení
• Diagnostikovať pokazené zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov
• Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
• Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
• Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov
• Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
• Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky
• Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe výrobnej prevádzky Montáž
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti a dodržiavať predpisy BOZP.

Ponúkame:

• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• 1000 € brutto + 13. plat
• Práca v trojzmennom režime
• Teplá strava v jedálni, výber jedál, celoročný pitný režim
• Možnosť ubytovania hradí zamestnávateľ (ubytovne a nájomné byty)
• Ostatné sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca:

• SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
• Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Prax v oblasti opráv strojov a liniek vítaná
• Užívateľská úroveň MS Office
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie

Druh pracovného pomeru:

• hlavný

Termín nástupu:

• dohodou

Kontakt:

• Ing. Juraj Bencz
• Email: profession@profession.sk
• GSM: + 421 903 468 296

V žiadosti o zamestnanie a v profesnom životopise uveďte prosím nasledujúci text:
Svojim podpisom dávam výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov spoločnosti Profession Human Resource Consulting s.r.o., IČO: 50 678 396 pre potreby sprostredkovania zamestnania, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. Ochrana osobných údajov. Súhlasím s tým, aby spoločnosť Profession Human Resource Consulting s.r.o., poskytla moje osobné údaje, potrebné pre sprostredkovanie zamestnania svojim zmluvným partnerom, zamestnávateľom. Súhlas udeľujem na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

2793
Detail zamestnania
  • Ponúkaný platdohodou
  • VzdelanieStredoškolské
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.