Medicínsky reprezentant pre Slovensko

Profession
  • Dátum zverejnenia: 20. augusta 2017
  • 2805
  • Applications 0
  • Zobrazené 3
Prehľad zamestnania

Pre medzinárodnú spoločnosť z oblasti farmaceutického priemyslu hľadáme obchodného reprezentanta pre Slovensko.

Miesto práce:

Bratislava, územie Slovenska

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:

01.10.2017

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-Starostlivosť o firemných klientov formou osobných jednaní
-Odborná prezentácia produktov
-Evidencia databázy klientov a pravidelný reporting
-Príprava, organizácia a účasť na odborných podujatiach
-Odborná prezentácia produktov na týchto podujatiach
-Organizácia seminárov a sympózií
-Účasť na odborných školeniach, tréningoch

Zamestnanecké výhody, benefity:

-Služobný automobil
-Perspektíva odborného rastu
-Motivujúce mzdové ohodnotenie
-Nefinančné benefity nadnárodnej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.9.2017

Požiadavky na zamestnanca:

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Farmácie, prírodné vedy, obchod

Počítačové znalosti:

Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Windows – pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pracovné skúsenosti vo farmaceutickej spoločnosti minimálne 2 roky.

Informácie o výberovom konaní
Ak vás pozícia oslovila a spĺňate uvedené požiadavky pošlite prosím svoj životopis na e-mailovú adresu

Kontakt:

• Ing. Juraj Bencz
• Email: profession@profession.sk
• GSM: + 421 903 468 296
V žiadosti o zamestnanie a v profesnom životopise uveďte prosím nasledujúci text:
Svojim podpisom dávam výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov spoločnosti Profession Human Resource Consulting s.r.o., IČO: 50 678 396 pre potreby sprostredkovania zamestnania, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. Ochrana osobných údajov. Súhlasím s tým, aby spoločnosť Profession Human Resource Consulting s.r.o., poskytla moje osobné údaje, potrebné pre sprostredkovanie zamestnania svojim zmluvným partnerom, zamestnávateľom. Súhlas udeľujem na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

2805
Detail zamestnania
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.