Koordinátor výroby

Profession
  • Dátum zverejnenia: 28. júla 2017
  • 2795
  • Applications 0
  • Zobrazené 13
Prehľad zamestnania

Miesto výkonu práce:

Trnava

Náplň práce:
– Hľadáme Koordinátora výroby pre novú výrobnú prevádzku v Trnave.
Trvalý pracovný pomer, nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Jeho úlohou bude:

• Na svojom pracovnom úseku zabezpečuje výrobu z hľadiska kvality, množstva a času dodržiavajúc pracovný cyklus a štandard
• Koordinuje a školí tím výrobných operátorov na výrobných linkách, aby vedeli ovládať pracovné posty svojho modulu, posudzuje spôsobilosť nového výrobného operátora
• Pomáha výrobným operátorom v prípade ťažkostí, zaznamenáva každý zásah a rieši vzniknuté problémy vo výrobe, vykonáva dodatočné úpravy častí produktu vo svojom pracovnom tíme
• Pozná všetky pozície svojho pracovného modulu a pravidelne ich kontroluje.
• Vykonáva operácie údržby prvého stupňa a podieľa sa na TPM
• Zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany) vykonáva obhliadku priestorov a rieši nedostatky
• Zásobuje, ubezpečuje sa o dostatku dielcov na pracovnom poste a znovu spustí logistiku v prípade meškania dodávky
• Upozorňuje vedúceho výrobnej jednotky v prípade nedostatkov, odovzdáva pokyny pracovníkovi, ktorý ho strieda, podáva návrhy, podľa ktorých sa prijímajú potrebné rozhodnutia
• Dbá na dodržiavanie bezpečnostných pokynov alebo noriem.

Ponúkame:

• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• 1033 € brutto + 13.plat
• Práca v trojzmennom režime
• Teplá strava v jedálni, výber jedál, celoročný pitný režim
• Možnosť ubytovania za úhradu,nájomné byty

Požiadavky na zamestnanca:

• SŠ vzdelanie, technické zameranie výhodou

• Skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, kaučovaní menšieho tímu ľudí (cca 5 -7)
• Skúsenosti vo výrobnom procese, chuť a ochota pracovať na zmeny, technické znalosti vítané
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať, riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti
• Znalosť MS Excel, MS Word

Druh pracovného pomeru:

• hlavný

Termín nástupu:

• dohodou

Kontakt:

• Ing. Juraj Bencz
• Email: profession@profession.sk
• GSM: + 421 903 468 296

V žiadosti o zamestnanie a v profesnom životopise uveďte prosím nasledujúci text:
Svojim podpisom dávam výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov spoločnosti Profession Human Resource Consulting s.r.o., IČO: 50 678 396 pre potreby sprostredkovania zamestnania, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. Ochrana osobných údajov. Súhlasím s tým, aby spoločnosť Profession Human Resource Consulting s.r.o., poskytla moje osobné údaje, potrebné pre sprostredkovanie zamestnania svojim zmluvným partnerom, zamestnávateľom. Súhlas udeľujem na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

2795
Detail zamestnania
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.